Strona główna » KLUB

KLUB

 
Rekrutacja OTWARTA

W ostatnim czasie bardzo wielu karpiarzy pyta o możliwości wstąpienia do teamu Carp Gravity. Nie jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich dlatego też postanowiłem stworzyć Carp Gravity Klub. Już teraz można zgłaszać swoją kandydaturę do klubu. Od razu napiszę, że w pierwszej kolejności będę brał pod uwagę osoby, które już od jakiegoś czasu są aktywne promując markę Carp Gravity. Głównie są to nasi klienci ale także koledzy ze wspólnych zasiadek. Zgłaszać może się jednak każdy kto nawet nie miał styczności z naszymi produktami ale bardzo by chciał je wreszcie wypróbować. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą utożsamiać się z firmą Carp Gravity, chcą łowić na nasze produkty, chcą promować naszą markę, chcą łowić wielkie okazy.


 
Warunki zgłoszenia
Przy zgłoszeniu należy podać:
- imię i nazwisko
- miejsce zamieszkania
- województwo
- wiek
- numer telefonu
- adres e-mail
 
Pozostałe warunki zgłoszenia:
 
- zarejestrować się na stronie www.carpgravity.eu
- napisać kilka zdań o swojej pasji
- przysłać tylko dwa zdjęcia ze złowionymi okazami

 
 
 
Należy także zarejestrować się w naszym sklepie internetowy www.carpgravity.eu oraz koniecznie napisać kilka zdań o swojej pasji od ilu lat łowimy karpie oraz koniecznie wysłać dwa zdjęcia ze swoimi największymi okazami (prosimy nie wysyłać więcej zdjęć bo to tylko utrudni weryfikację). Jeśli ktoś miał styczność z naszymi produktami powinien dopisać ile lat stosuje nasze karpiowe przysmaki i z jakimi efektami. Starajcie się jednak pisać jak najkrócej jest to możliwe. Niektóre z opisów będziemy zamieszczać na naszej stronie Facebookowej. Osoby przyjęte do klubu poinformujemy mailowo.
 
Przyjęci Członkowie Carp Gravity Klubu (CGK) otrzymają:
1. Czapkę z daszkiem
2. Koszulkę
3. Polar lub bluzę
3. Rabat -10% na start, PO WYPRACOWANIU rabat -20%
4. Pakiet startowy produktów ( smaki wysyłamy losowo)
Pakiet startowy zawiera:
- kulki przynętowe
- kulki pływające Pop Up fluo
- Dip płynny (bio dip lub amino dip)
- 1kg kulek zanętowych z serii Alfa
- Aminoliquid
- Dip proszkowy Powder Dip

Wpisowe to 400 złZgłoszenia do klubu należy wysyłać na adres mailowy 
klubcg@wp.pl
Regulamin Klubu Carp Gravity

 
1. Carp Gravity Klub jest tworzony przez firmę Carp Gravity i to ona decyduje o przyjęciu nowego członka oraz o zasadach i warunkach ich przyjmowania.

2. Klub Carp Gravity jest stworzony w celu promowania nowoczesnego wędkarstwa karpiowego pod barwami firmy Carp Gravity. 

3. Klub Carp Gravity jest oparty o jedną z podstawowych zasad jaką jest łowienie i wypuszczanie złowionych okazów. Każdy członek klubu Carp Gravity musi stosować zasadę złów i wypuść. Jakiekolwiek głosy czy sytuacje z których wynika że  członek klubu nie stosuje zasady złów i wypuść będą podstawą do natychmiastowego usunięcia członka z klubu bez możliwości zwrotu poniesionych kosztów.

4. Każdy członek klubu CG otrzyma pakiet startowy z przynętami oraz odzież. 

5. Każda osoba, która wyznaje zasadę złów i wypuść może w dowolnej chwili zgłosić się do klubu Carp Gravity. Po weryfikacji zgłoszenia i pozytywnym rozpatrzeniu następuje przyjęcie nowego członka klubu. W pierwszej kolejności będą brane pod uwagę kandydaci z polecenia oraz osoby, które już od wielu lat łowią na przynęty Carp Gravity.

6. Każdy przyjęty członek klubu CG może kupować produkty firmy Carp Gravity ze stałym rabatem -20%. Rabaty nie dotyczą innych firm oraz nie obejmują produktów w promocji. Podczas składania zamówienia wystarczy powołać się na klub a zostanie udzielony rabat. Produkty z udzielonym rabatem można wykorzystywać tylko i wyłącznie dla własnych celów wędkarskich i pod żadnym pozorem nie można ich odsprzedawać osobom trzecim, co może grozić natychmiastowych wydaleniem z klubu.

7. Członkowie klubu będę mieli możliwość testowania nowych produktów lub zakupienia ich w pierwszej kolejności zanim dany produkt trafi do ogólnej sprzedaży.

8. Każdy członek klubu CG jest zobowiązany przynajmniej raz na dwa miesiące do przysyłania relacji ze swoich zasiadek lub opinii na temat danego produktu, na który miał okazję łowić. Relacje, zdjęcia oraz opinie będą publikowane na naszych i innych stronach internetowych oraz prasie wędkarskiej. Jeśli niema wyników podczas zasiadek karpiowych można napisać tekst pt" Byłem nad Wodą" i podesłać zdjęcia produktów CG zrobionych na tle wody. W okresie zimowym można opisywać wszelkiego rodzaju produkty na które mieliście okazję łowić (warto porobić zdjęcia na zasiadkach podczas trwania sezonu). Każdy członek klubu powinien mieć konto na Facebooku i udostępniać ważne firmowe wpisy na swojej osi czasu. Wszystkie raporty z połowów powinny być przysyłane nie później niż 7 dni po dokonaniu połowu. 

9. Nie wywiązywanie się z ze swoich obowiązków klubowicza bez podania przyczyny, będzie skutkować usunięciem członka z klubu Carp Gravity. Każdy członek klubu CG może w każdej chwili zrezygnować z członkostwa klubu i z niego wystąpić po wcześniejszej informacji pisemnej o takim fakcie.

10. Każdy członek klubu Carp Gravity musi zaakceptować ten regulamin oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Wszystkie przesłane materiały do firmy Carp Gravity takie jak artykuły, zdjęcia, opinie o produktach oraz inne dotyczące członkostwa w klubie będą na stałe wykorzystywane przez firmę Carp Gravity nawet po rezygnacji z klubu. Każdy członek klubu Carp Gravity zgadza się na bezterminowe wykorzystywanie nadesłanych materiałów przez firmę Carp Gravity i nie może rościć sobie praw do usunięcia zdjęć lub artykułów z ogólnodostępnych mediów takich jak Internet czy prasa wędkarska.

Przejdź do strony głównej
Waluta
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
KATALOG 2022
RABATY
RABATY
od 600zł - 5%
od 1000zł - 10%
Dla Klientów
Zarejestrowanych
Nie dotyczą:
- produktów w promocji

 
INPOST Śledzenie Przesyłki
GLS Śledzenie Przesyłki
Systemy płatności
  • Przelewy24
GALERIA PAWEŁ SZEWC
alt
GALERIA MICHAŁ MAJOREK
alt
GALERIA PATRYK URBAN
alt
GALERIA ROBERT GOGOLA
GALERIA PRZEMEK WAMBERSKI
alt
GALERIA TOMEK SŁOWIŃSKI
alt
GALERIA ADAM GÓREŃCZYK
GALERIA PRZEMEK BADYNIAK
GALERIA JAKUB PELLOWSKI
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu