Strona główna » OPINIE

OPINIE

ZASADY ZAMIESZCZANIA OPINII

Dyrektywa omnibus (tzw. dyrektywa o ocenach i recenzjach) to dyrektywa Unii Europejskiej, która reguluje kwestie zamieszczania ocen i recenzji o produktach oraz sklepach w Internecie. Głównym celem tej dyrektywy jest zapewnienie przejrzystości i uczciwości ocen i recenzji oraz zapobieganie wykorzystywaniu ich do nieuczciwej reklamy.
Opinie o produktach i usługach oraz opinie o sprzedawcy
Sprzedawca Carp-Gravity - Paweł Szewc, Police 11, 56-320 Krośnice
NIP: 6951405248, REGON: 021135407,udostępnia klientom sklepu internetowego www.carpgravity.eu możliwość zamieszczania opinii i oceny sklepu, oferowanych produktów.


Dodanie opinii przez klienta jest możliwe wyłącznie po dokonaniu zakupów w sklepie internetowym www.carpgravity.eu. Opinia może zostać dodana w dowolnym czasie od daty zakupu produktu. Recenzje o produktach mogą być dodawane wyłącznie przez zarejestrowanych klientów sklepu. Nie jest możliwe dodanie recenzji o produkcie bez zalogowania. Dodana recenzja jest automatycznie przypisywana do konta danego użytkownika.
W celu opublikowania opinii użytkownik powinien podać dane imię i nazwisko lub pseudonim (te dane będą widoczne dla innych użytkowników), podać treść recenzji oraz dokonać oceny produktu lub usługi w skali od 1 do 5.

Opiniujący powinien sformułować treść opinii w sposób rzetelny, uczciwy i merytoryczny. Nie jest dopuszczalne używanie w treści wulgaryzmów i  innych słów powszechnie uznanych za obraźliwe. Dodawanie opinii oraz recenzji ogranicza się do umieszczenia tekstu - użytkownik nie może dodawać m.in. plików graficznych czy multimedialnych.
Wyłączenia przy dodawaniu opinii i recenzji
Nie jest dopuszczalne i jest zakazane dodawanie opinii:

1) bez dokonania zakupów w sklepie internetowym www.carpgravity.eu
2) opiniowanie produktów, które nie zostały zakupione przez opiniującego
3) wypełniających znamiona czynu nieuczciwej konkurencji w rozumieniu art. 3 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji
4) naruszających dobra osobiste sprzedawcy lub osoby trzeciej
5) przez opłaconych użytkowników, w celu sztucznego podwyższenia oceny oferowanych produktów i usług
6) które zawierają odnośniki do innych stron internetowych
7) zawierają treści o charakterze spamu
8) wielokrotne dodawanie opinii lub recenzji przez tego samego użytkownika i/lub o tożsamej treści


Weryfikacja dodawanych opinii o produktach oraz opinii o sprzedawcy
Aby opinia mogła być opublikowana powinna być napisana w języku polskim z zachowaniem obowiązujących zasad poprawnej polszczyzny. Sprzedawca Carp-Gravity - Paweł Szewc dokonuje weryfikacji każdej dodanej opinii o oferowanych produktach oraz opinii o sprzedawcy. Weryfikacja polega na ustaleniu czy zamieszczone opinie pochodzą od kupujących, którzy rzeczywiście nabyli opiniowany produkt lub kiedykolwiek byli klientami i korzystali z innych usług, które oferuje lub oferował sprzedawca Carp-Gravity - Paweł Szewc. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących opinii, sprzedawca Carp-Gravity - Paweł Szewc, dokonuje weryfikacji autora opinii tzn. sprawdzenia czy autor opinii dokonywał zakupu opiniowanego produktu w sklepie internetowym www.carpgravity.eu. W przypadku, jeżeli opinia nie spełnia wymagań opisanych powyżej - recenzja produktu lub opinia o sklepie nie zostanie zamieszczona i może zostać usunięta.

Ustalenie końcowej oceny produktu.
Końcowa ocena produktu to średnia wyliczona na podstawie indywidualnych ocen użytkowników. Średnia nie uwzględnia recenzji produktów, które nie zostały zatwierdzone po procesie weryfikacji.
 
Przejdź do strony głównej
Waluta
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
KATALOG 2022
RABATY
RABATY
od 600zł - 5%
od 1000zł - 10%
Dla Klientów
Zarejestrowanych
Nie dotyczą:
- produktów w promocji

 
INPOST Śledzenie Przesyłki
GLS Śledzenie Przesyłki
Systemy płatności
  • Przelewy24
GALERIA PAWEŁ SZEWC
alt
GALERIA MICHAŁ MAJOREK
alt
GALERIA PATRYK URBAN
alt
GALERIA ROBERT GOGOLA
GALERIA PRZEMEK WAMBERSKI
alt
GALERIA TOMEK SŁOWIŃSKI
alt
GALERIA ADAM GÓREŃCZYK
GALERIA PRZEMEK BADYNIAK
GALERIA JAKUB PELLOWSKI
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu